TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. >> zamknij

Od 20 do 22 sierpnia uczestnicy AKTYWATORIUM brali udział w drugim wyjeździe tegorocznej edycji projektu. Po raz kolejny wybraliśmy się do ośrodka położonego na terenie parku krajobrazowego w Załęczu Wielkim, aby wzmacniać nabyte w lipcu kompetencje i wykorzystywać je w praktyce.

 

Zobacz pełną galerię drugiego wyjazdu na oficjalnym fanpage AKTYWATORIUM!

 

 

Podczas zajęć nasi liderzy uczyli się wypełniania wniosków o dofinansowania i krok po kroku pod czujnym okiem trenerów tworzyli matryce własnych projektów i inicjatyw społecznych.

 

   

 

Ostatniego dnia wyjazdu zorganizowaliśmy naszym liderom spotkanie z założycielem łódzkiego stowarzyszenia NUD-NO! aby mieli szansę poznać osobę, która swoim życiem udowadnia, że warto działać społecznie, a przy okazji można się świetnie bawić! 

 

Wyjazdy w ramach AKTYWATORIUM to nie tylko ciężka praca. Aby zrekompensować naszym uczestnikom długie godziny wysiłku intelektualnego spędzone w salach szkoleniowych, postanowiliśmy zorganizować bieg terenowy podczas ostatniej nocy wyjazdu. Nocne biegi po lesie, rozwiązywanie zagadek i szukanie wskazówek do zdobycia kolejnej bazy to doskonała nauka współpracy w grupie!

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją uczestniczek projektu reprezentujących XV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, którą znaleźć można na stronie internetowej liceum.

 

 

 

Zobacz pełną galerię drugiego wyjazdu na oficjalnym fanpage AKTYWATORIUM!